Lavavõitluse talvekursus Eesti Nuku- ja Noorsooteatris

4.-6. jaanuarini 2013 toimub Eesti Nuku- ja Noorsooteatris lavavõitluse talvekursus. 3-päevane kursus pakub intensiivset lavavõitluse treeningut nii edasijõudnuile kui ka algajaile.

Ükski oskus või füüsiline treening ei ole näitlejale ja lavastajale üleliigne. Järgmises tele- või lavatöös võib minna vaja oskust kukkuda, kakelda või rapiiriga võidelda ning selleks on alati tark valmis olla. Suvi on eesti näitlejale väga töine aeg ja seetõttu pakub lavavõitluse talvine kursus head võimalust ennast jätkuvaks hooajaks ja suvelavastusteks ette valmistada.

Kursust tulevad juhendama Peppe Östensson Rootsist ja Oula Kitti Soomest.

Peppe Östensson on rahvusvaheliselt tuntud, pikaajalise pedagoogikogemusega lavavõitluse õpetaja, kes on õpetanud Kanadas, USA-s, Taanis, Norras, Eestis, Lätis jm. Teda on pärjatud ühenduse Society of Canadian Fight Directors poolt auväärse Fight Master-i tiitliga, ta on Paddy Creani nimelise auhinna omanik, ta on asutanud Nordic Stage Fight Society ning aastatel 2001-2007 on ta olnud The International Order of the Sword and the Pen kunstiline juht. Nuku- ja Noorsooteatri talvisel lavavõitluskursusel õpetab Peppe Östensson edasijõudnutele väikemõõka ning algajatele käsivõitlust.

Oula Kitti on pikalt lavavõitlust praktiseerinud, kuid alles värskelt Nordic Stage Fight Society õpetajaks saanud soome näitleja. Capoeira taustaga noor, andekas ja väga liikuv õpetaja Oula Kitti õpetab seekord edasijõudnutele teatraalseid võitluskunste (ehk theatrical martial arts) ning algajatele rapiirivõitlust.

Kohtade arv kursusel on piiratud!

Registreerimine e-posti aadressil: lavavoitlus@gmail.com

Viimane kuupäev registreerimiseks on 20. detsember 2012. a.

Kursusetasu on 54 EUR  (hind sisaldab koolitust ja lõunasööki).

 

Lisainformatsioon:

Laura Nõlvak

MTÜ Eesti Lavavõitluse Liit

Tel: +372 56 644 316