FU jututuba soome-ugri teatrifestivalist

22. novembril kell 17.00 jätkame Fenno-Ugria Asutuse uutes ruumides (Pärnu mnt. 28-9) jututubade traditsiooni ning seekordse jututoa teemaks on rahvusvaheline soome-ugri teatrite festivalil Maiatul, mis toimus oktoobri lõpus Saranskis.

Eestit esindas festivalil mullu Tallinn 2011 raames Põhuteatris etendunud soome-ugri pärimusteatri projekt “Sugrierror.com”, mille lavastajad Anne Türnpu, Eva Klemets ja Mart Koldits said teatrifestivalil “Maiatul” eriauhinna julge lavaeksperimendi eest.

Jututoas räägivad festivalist lavastaja ja näitleja, EMTA Lavakunstikooli õppejõud Anne Türnpu ning üle 40 aasta Helsingin Sanomate teatritoimetaja ja kriitikuna töötanud Kirsikka Moring. Mõlemad kuulusid teatrifestivali ?üriisse ja on osa võtnud pea kõigist eelnevatest teatrifestivalidest. Oma muljeid ja mõtteid jagab ka lavastaja Eva Klemets

Fenno-Ugria jututubade eesmärgiks on saada paremat ülevaadet soome-ugri maailmas toimuvast ja genereerida uusi ideid koostöö arendamiseks.

Jututuppa on oodatud kõik huvilised. Et teaksime sobivas suuruses kohvipoti tulele panna, palume võimalusel oma osalemisest teada anda.

 

Kõik huvilised on oodatud!

MTÜ Fenno-Ugria Asutus

Pärnu mnt. 28-9, 10141 Tallinn

info@fennougria.ee

Tel 6445155

www.fennougria.ee