Liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate ja Dramaturgide Liitu kuulub 122 liiget.

Peeter Raudsepp

Sündinud: 20.03.1974 ELDL liige alates: 10.06.1996
Photo of Peeter Raudsepp

Biograafiline info

Lõpetanud:
1996 EMA Kõrgema Lavakunstikooli lavastajana
2000 teatrimagister (EMA)

Töökohad:
1996-2000 Rakvere Teater, lavastaja
1999-2001 Rakvere Teater, kirjandusala juhataja
2001 Viljandi Kultuurikolledž, teatrikateedri õppejõud
2011-2016 EMTA lavakunstikooli juht
2017 Rakvere Teater, loominguline juht

Lavastused:

  1. August Strindberg “Preili Julie”, Ugala 04.09.1993
  2. Eduard Vilde / Peeter Raudsepp “Kippari unerohi”, EMA Lavakunstikateedri 17. lend Tallinna Linnateatris 21.01.1995
  3. Janusz Glowacki “Antigone New Yorgis”, Ugala 17.02.1995
  4. Georg Büchner “Woyzeck”, EMA Kõrgema Lavakunstikooli XVII lend Eesti Draamateatris 11.05.1996
  5. Thomas Mann “Surm Veneetsias”, Baltimeremaade teatrikoolide workshop Leedus 1996
  6. Tennessee Williams “Tramm nimega “Iha”, Rakvere Teater 08.12.1996
  7. Peeter Raudsepp “Dracula. Öö valitseja”, Rakvere Teater Rakvere Vallimäel 13.06.1997
  8. Ingmar Bergman “Stseenid ühest abielust”, Eesti Dreaamateater 02.11.1997
  9. Arthur Miller “Hind”, Rakvere Teater 20.03.1998
  10. Franz Kafka / Peeter Raudsepp “Metamorfoos”, Vanemuine 26.09.1998
  11. Christopher Hampton, “Ohtlikud suhted”    1998 R
  12. William Nicholson, “Varjudemaa”    1999 R
  13. David Williamson, “Näost näkku”    2001 VAT
  14. Aleksandr Vampilov, “Vanem poeg”    2002 Viljandi Kultuurikolledži 4.lend
  15. Gerald Durrell / Toomas Suuman, “Minu pere ja muud loomad”    2002 U
  16. Michael Frayn, “Heategijad”    2003 R
  17. William Shakespeare,”Macbeth”     2004 VKA 5.lennu diplomilavastus
  18. Pirkko Saisio, “Tundetus”    2004 R
  19. William Shakespeare, “Macbeth”    2005 R
  20. Ameli Natomb, “Vaenlase kosmeetika”    2006 VAT Teater
  21. Dario Fo “Müsteerium Buff” 2006 VKA 6.lennu diplomilavastus
  22. Dario Fo, “Talupoja piibel”    2007 R
  23. Harold Pinter, “Sünnipäevapidu”     2008 U VKA 7.lennu diplomilavastus
  24. Peter Weiss „Jean-Paul Marat’ tagakiusamine ja tapmine Charentoni varjupaiga näitetrupi ettekandes härra de Sade’i juhtimisel“    2009 VKA 7. lennu diplomilavastus
  25. Reko Lundan „Tarbetud inimesed“    2009 VAT
  26. Harold Pinter “Eikellegimaa”    2010 R
  27. Peter Shaffer “Gorgo kingitus”    2010 Vanemuine
  28. John Fowles “Liblikapüüdja”    2012 VAT
  29. Ivan Gontšarov / Sven Karja “Oblomov”    2012 Vanemuine, Sadamateater
  30. W. Shakespeare “Torm” 2014  EMTA 27. lennu bakalaureuselavastus koostöös VAT Teatriga  (kaaslavastajad Katariina Unt ja Laura Kalle)
  31. Peeter Raudsepp / Krista Köster “fac!+do!+totum”  09.05.15 Vaba Lava kuraatorprogramm
  32. John B.Priestley “Perekond Linden” 1.10.2016 Vanemuine
  33. Ingmar Bergman “Saraband” 19.02.2017 Eesti Draamateater
  34. Ivan Võrõpajev “Valentinipäev” 28.04.2017 Vene Teater
  35. Harold Pinter “Vanad ajad” 13.10.2017 Eesti Draamateater
  36. Urmas Lennuk/Peeter Raudsepp “Puudutada kuud”, Rakvere Teater ja Fine5 Tantsuteater (EV 100 teatrisari “Sajandi lugu”) 13.04.2018
  37. Nadežda Ptuškina “Kuni ta suri”, Rakvere Teater 16.11.2018
  38. Cormac McCarthy “Loojanguekspress”, Rakvere Teater 24.05.2019
  39. Florian Zeller “Ilma sinuta”, Rakvere Teater 31.01.2020
  40. Samuel Beckett “Lõppmäng”, Rakvere Teater 17.10.2020
  41. Ray Cooney “Oi, Jonny”, Rakvere Teater 16.01.2021

 

Kategooriad: ELDL liige
Uuendatud 6 kuud tagasi